FANDOM

Lominika5

alias Dominika

Moderator treści
 • Urodziny 9 kwiecień
Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Hej! Mam na imię Dominika, i interesuję mnie zostanie administartorką na Wiki Koronie Królów, co do tej wiki dopiero zaczynam swoją przygodę lecz tworze także na innych stronach. Jestem także administartorką na Tvd Wiki więc mam już pewne doświadczenie. Znam się dokładnie na edytowaniu i dodawaniu, mam także wiele pomysłów, mogłabym pomóc w tworzeniu tej wiki rozbudowując inne artykuły. Co o tym sądzisz? Daj znać.

    Wczytuję edytor...
  • Hej! Jestem biurokratą na Korona królów Wiki. Obiecuję, że pomyślę. Póki co jakoś dajemy sobie radę, ale Korona królów to taki serial, że wciąż dochodzi mnóstwo nowych postaci, aktórów itd., więc i pracy jest zawsze dużo, także wszyscy użytkownicy są mile widziani. Widzę, że masz już doświadczenie w edytowaniu, co bardzo mnie cieszy. Chciałbym jednak, byś najpierw poedytowała na naszj wiki przez jakiś czas, nim podejmę taką decyzję. Tak, żeby poznać Twój styl edytowania itp. Edytować może każdy, nie potrzebne są do tego uprawnienia administratora. Także serdecznie zapraszam Cię do edytowania i jeszcze raz obiecuję, że poważnie pomyślę nad Twoją propozycją. Póki co nic więcej nie mogę powiedzieć, gdyż jeszcze za bardzo się nie znamy. A to bądź co bądź odpowiedzialna decyzja. Także trzymam kciuki i pozdrawiam. Mam nadzieję, że rozumiesz ;)

   Pozdrawiam,

   Diamentowy

     Wczytuję edytor...
  • Okej rozumiem Twoją decyzję, postaram się udzielać i edytować jak najaktywniej :) 

     Wczytuję edytor...
  • Udzieliłem Ci uprawnień moderatora treści :)

     Wczytuję edytor...
  • Dziękuje, za zaufanie :) 

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Korona

  Cześć, jestem administratorem społeczności Korona Królów Wiki! Dziękujemy Ci za edycję na stronie Władysław II Jagiełło! Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem, by móc bezproblemowo korzystać z wiki.

  Jeżeli potrzebujesz pomocy na początku przygody z Fandomem, zajrzyj na strony pomocy lub skontaktuj się bezpośrednio ze mną lub innym administratorem tej wiki. Podstawową pomoc uzyskasz również w Centrum Społeczności, gdzie możesz zajrzeć na forum i blogi.

  Jeżeli mogę Ci w czymś pomóc, wyślij do mnie wiadomość.

  Miłego pobytu na Korona Królów Wiki!

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.