Korona Królów Wiki
Advertisement

Emilis323 Emilis323 19 kwi 2021
0

Pasja

Ogólnie będzie o tym co lubię. Jestem całkowitym książkoholikiem i po prostu kocham czytać. Uwielbiam książki młodzieżowe, fantastyczne i historyczne. Historię uwielbiam od 4 klasy i to się nie zmieni. Koronę Królów oglądam od premierowego 1 odcinka i płakałam nad tym, jak zmarł Kazimierz. Uwielbiam Skirgiełłę i również było mi żal, że umarł. Z całego serca nienawidzę Opolczyka, za to że zabił królewskich braci i ogólnie za jego postawę. Moje serce skradła Anna, czyli pierwsza żona Kazimierza. Jej odwaga i upór sprawiły, że była wspaniałą królową, nie to co Adelajda która tylko narzekała, Czekam z niecierpliwością na 4 sezon, bo już się stęskniłam się za Jagiełłą.

Przeczytaj cały post
Diamentowy Diamentowy 14 wrz 2019
1

Infoboks "Postać"

Na Wiki mieliśmy dwa Infoboksy dotyczące postaci. "Szablon:Postać" i "Szablon:Postać infoboks". Niewiele się między sobą różniły ale jednak były to dwa różne Infoboksy. Na niektórych stronach pojawiał się jeden, na innych ten drugi i powstało małe zamieszanie, bo nie wiadomo było do końca, którego używać. Dlatego pomyślałem, że powinien zostać tylko jeden z nich. Infoboksy zostały połączone, tak by z niektórych stron nie zniknęły całkowicie. Ale mogły zniknąć niektóre elementy. Na większości stron wszystko na szczęście pozostało bez zmian ;) 

Przeczytaj cały post
Binsos Binsos 2 wrz 2019
2

Pożegnanie

Witajcie!

Przychodzi taki okres w życiu, kiedy cos dobiega końca... Kiedy coś bezpowrotnie odchodzi... Moment ten nigdy nie jest łatwy czy też przyjemny... Jednak musi kiedyś nadejść. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja, jednakże wiem, że właściwa. 21 stycznia na Korona Królów Wiki rozpoczęła się moja przygoda z FANDOMem. Tutaj stawiałem swoje pierwsze kroki w edytowaniu oraz zdobywałem niezbędną wiedzę na temat wikitekstu. Nie zawsze bywało wesoło, jednakże sądzę, że udało nam się zbudować fajną, dobrze zgraną społeczność. Podjąłem taką, a nie inną decyzję, ponieważ chcę, aby Korona Królów Wiki dalej mogła się rozwijać. Do tego niezbędne jest jednak aktywna kadra administracyjna. Nie okłamujmy się, moja aktywność tutaj drastycznie spadł…

Przeczytaj cały post
Pallando158 Pallando158 22 sty 2018
4

Ogólny plan rozwoju wiki

Szczęść Boże, drodzy rycerze.

Witam wszystkich tych, którzy w jakimkolwiek stopniu zaangażowali się do tej pory w tą wiki, aczkolwiek blog ten jest skierowany również do tych, którzy zrobią to dopiero w przyszłości. Strona ta została stworzona jeszcze w listopadzie 2017 roku, od tamtej pory nie robiłem nic w kierunku jej rozbudowy, ale widząc jakąś tam aktywność ostatnio, postanowiłem się jednak przyłożyć, jako biurokrata ;)

W najbliższym czasie będę się starać o:

  • Porządny wygląd wiki - zamierzam napisać na Centrum Społeczności prośbę o zaprojektowanie dobrego, klimatycznego wyglądu wiki (logo, strona główna, favikona itd.). Obecny, wygenerowany domyślnie wygląd nie zadowala.
  • Zasady edytowania zostaną napisane niebawem.
  • Spotlight dla Korona Króló…
Przeczytaj cały post

Advertisement